G-1500TB1750-0400XC
Contact Now
G-1500TB1750-0400XC
Category : RF and Wireless RF Shields
Length - Overall : 1.750" (44.45mm)
Product Status : Active
Mounting Type : Surface Mount
Package : Bulk
Series : GUARDIAN™
Mfr : Orbel Corporation
Height - Overall : 0.400" (10.16mm)
Ventilation : Non-Vented
Type : Cover
Width - Overall : 1.500" (38.10mm)
Description : RF SHIELD 1.500" X 1.750" COVER
Contact Now
RF Shield Cover 1.500" (38.10mm) X 1.750" (44.45mm) Non-Vented Surface Mount